לויראליות, חייגו באותיות: נוי אלוש

אין כמעט מי שלא מדבר על ויראליות ברשת. הרעיון המדהים הזה של זרע יוטיוב קטן, הנובט למיליוני כניסות ואייטמים רבים ככוכבי השמיים, מדיר שינה מעיניהם של לא מעט אנשי יחסי ציבור בעולם, שמפנים מאמצים גדלים והולכים לכיוון. אבל מה, זה לא ממש הולך. לא פעם הסרטון הויראלי המושקע מדשדש עם 257 כניסות קנויות והיחיד שמרוויח הוא זה שהפיק. אבל, מתברר שדווקא במולדתינו הקטנטונת קם איזה אחד שיודע איך עושים את זה.

להמשיך לקרוא לויראליות, חייגו באותיות: נוי אלוש

לעוף על הפרינט

אני חושב שכמעט הכיף הגדול ביותר הוא לפתוח בוקר עם מספריים. כן, למאותגרי היפעת ולמחוסרי הטראפיק שבנינו, לפתוח בוקר עם מספריים הוא סימן שהעבודה שלכם השתלמה והכתבה נכנסה. הגזירה העדינה, עם כותרת ומספר עמוד, להכניס לניילונית ולהעביר ללקוח הופך לטקס דתי של ממש ועונג אמיתי. אבל, מתברר שלמרות הפרסטיז'ה והפרפורמנס, לפרינט יש השפעה הולכת ומדרדרת.

זה לא זולג

לפני מספר חודשים העלנו את אתר "שיתוף הציבור" לאינטרנט. רצנו על זה חזק עם ידיעות אחרונות ואפילו קיבלנו עמוד כמעט שלם, עם תמונה יפה. אבל מבט אחד בסטטיסטיקות של אותו בוקר גילה לנו דבר אחד: זה לא זולג. מתברר, להפתעתינו הרבה, שאין כמעט אף אחד שקורא על משהו בעיתון ורץ לחפש אותו בגוגל. חשוב לספר שתופעה דומה קרתה לנו גם עם ערוץ 2.

להמשיך לקרוא לעוף על הפרינט

שי ודרור הפתיעו גם אותי

זה כבר מלפני כמה שבועות, אבל רק עכשיו היה לי אומץ להעלות את זה.
עורך הבלוג מסר בתגובה: "פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח". להמשיך לקרוא שי ודרור הפתיעו גם אותי