שלווה מספינת הקורונה נותנת שיעור בתקשורת

פרט לבני המשפחה שלה והחברים, אף אחד לא הכיר את שלווה דהן עד לפני שבועיים. אבל הגברת האנרגטית הזו ובעלה, יכולים לתת לכולנו שיעור בתקשורת.

דהן ובעלה מצאו את עצמם נצורים על אוניית הקורונה, הדיימונד פרינסס, העוגנת לחופי יוקוהמה מבלי אפשרות לרדת. אבל בעוד שעל הספינה יש לא מעט ישראלים, רק שלווה ובעלה התמסרו באופן מלא לתקשורת. צריך להבין. השעון ביפן הפוך מישראל. כדי ששלווה תוכל לעלות לרפי רשף, אמנון לוי, ולהתראיין לתוכניות הבוקר, היא צריכה לקום באמצע הלילה, כמה פעמים, לצלם את עצמה נון סטופ, ולהיענות לבקשות שונות ומשונות. וזה מעצבן. ולא נעים. וקריטי.

ומדוע זה קריטי? מכיוון ששלווה הבינה שכדי לגייס את עם ישראל ומדינת ישראל לטובתם, לאנשים על האוניייה, חייבים להיות פנים. חייב להיות שם. בנכונות של שלווה להיענות לכל פנייה תקשורתית, היא יצרה דמות שאפשר לדאוג לה, להבין לליבה, להתגעגע אליה.

אנחנו רואים את זה שוב ושוב. זו נעמה יששכר, לעומת מאות ישראלים שכלואים בעולם. זה גלעד שליט, לעומת הישאם א- סייד ואברה מנגיסטו.

ושלווה דהן מלמדת אותנו את השיעור הזה. היא מלמדת אותנו, שכדי להיחלץ ממצב קשה, צריך לעבוד. צריך להתמסר. צריך להצטלם ולהתראיין לכל מי שמבקש, גם אם זה קשה, גם אם זה מעייף, גם אם כבר שאלו אותך את אותה שאלה 70 פעם ב- 24 שעות האחרונות.

ברוכה השבה שלווה, ושאר האלמונים. רפואה שלמה.

Nir Hirshman’s PR

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.