טיפ קטן: שבועות (!) בפתח

אין מצב שאתם לא מכירים את הסיטואציה הזו: היום, יום לפני ערב פסח, יתקשר אחד הלקוחות ויגיד: “וואי! יש לי אטרקציה מה זה מדהימה לפסח, את יכולה להכניס לי את זה למוספים של החג?” עכשיו לכי תספרי לו שהמוספים סגורים מראש, שכל הכתבים מסרו את החומרים ורחמנא ליצלן, חלק מהמוספים של סוף החג אפילו כבר ירדו לדפוס.

אז מה עושים?

חברים, אל דאגה, שבועות בפתח. אין שום בעיה לומר ללקוח שהוא איחר את הרכבת, רק אם באותה נשימה נותנים אופציה נוספת ומנסים לעשות מזה קצת יחסי ציבור:

  1. גבינות: כל דבר שקשור לגבינות, שמן זית ובעיקר אוכל ישראלי שורשי, תופס לפני שבועות. כרם זיתים? סבבה. מטע אפרסקים? הולך. קטיף עצמי? וואי וואי וואי, שיחקתם אותה.
  2. קיבוצים: אפילו אם הלקוח הוא רשת צימרים בצפון, כדאי מאוד לחפש איזו תהלוכת שבועות בקיבוץ קרוב- משהו בסגנון של “לאחר לינה אצל יבשושית ב”תענוגון הצפון”, תוכלו לבקר בתהלוכת השבועות המאלפת של קיבוץ תל עניים, בה יוכלו הילדים ללטף עיזים, לחלוב גדיים ולהימנע מדריסה ע”י טרקטור הנהוג בידי זקן חברי הקיבוץ והפיליפיני שלו”.
  3. סיורים: מכיוון שמדובר בשבועות, כל דבר (כמעט) יכול להחשב כביכורים: יין שיוצר השנה, תפוח אדמה שזה עתה נקטף, או חומוס שיוצר ממש הרגע. כל עוד אתם עוטפים את זה באריזת הצלופן של “ביכורים” יש מצב להכניס את זה לתקשורת.
  4. אתרי אינטרנט: כמוכן, אם יש לכם אתר אינטרנט העוסק בטיולים, צימרים או אפילו גני ילדים, זה הזמן להרים ריכוז אירועי שבועות וללכת על זה מול הפרינט.

One Reply to “טיפ קטן: שבועות (!) בפתח”

  1. קל יחסית לשווק נופש בשבועות, גבינות וכו’.
    יש לך רעיונות כיצד לשווק מוצרים קימונעים לפני החג? ביגוד, הנעלה ואפילו מוצרי חשמל?

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.