לייקים בקבלת החלטות: ניצנים ראשונים של רומן בין הממשלה לסושיאל

אז ככה. אחרי תקופה ארוכה, אני מרגיש שבאמת יצא לי להיות חלק ממשהו חשוב. למי שלא יודע, כחלק מתפקידי אצל השר מיכאל איתן, עמדתי מאחורי אתר ההידברות של ועדת טרכטנברג, וכחלק מפרויקט שיתוף הציבור של השר, גייסנו צוות וביצענו עבודה שונה לחלוטין מהנהוג בעולם. רסמי. לא עשו קודם. אז כחלק ממדיניות הבלוג, להביא חשיפות בראש, תהיה כאן איזה סדרה של פוסטים שמסבירה איך, ואולי גם קצת למה. ואם צ’עמם לכם, הנה וידאו של חתולים.

בשנתיים וכמעט חצי האחרונות, אני משמש כיועץ התקשורת של השר מיכאל איתן. או כמו שהוא הגדיר את זה פעם: “הוא חשב שהוא בא להיות רק דובר, אבל מכיוון שאין משרד, הוא קיבל עוד כמה משימות…”. אז איך בעצם, מהעוד כמה משימות, מצליחים להביא לטרכטנברג בשיא המחאה החברתית למעלה מ- 50 אלף מבקרים ו 186 אלף דפים נצפים לאתר ממשלתי, מושכים 3,336 הצעות ו- למעלה מ- 1,500 תגובות מהציבור ומוחקים בסך הכל 6 הצעות ו- 23 תגובות? ואיך, בשיא הביקורת והלהט, מצליחים דווקא לגזור מחמאות על פתיחות? על שקיפות? על רצון טוב?

הכל התחיל ברפורמה

הרפורמה בתכנון ובנייה הביאה איתה דבר חדש ביחסים בין הממשלה לבג”ץ. זו הפעם הראשונה שבג”ץ ביטל ישיבת ממשלה, בטענה שלא ניתן לציבור לומר את דברו, ומכאן נעשה מאמץ כן לפתוח צוהר של שיתוף ציבור. זה התחיל בקטן באתר של השר מיכאל איתן,

והגיע אפילו לכאן:

בפרק הבא, מה לזה ולטרכטנברג?

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.