אודות

מי אני?

ניר הירשמן, 35. עומד בראש Nirshman’s PR, משרד יחסי ציבור המתמחה במאבקים ציבוריים, טכנולוגיה והחיבור בין דיגיטל ליחסי ציבור מסורתיים. עוסק בפוליטיקה ותקשורת משנת 2005, בעל תואר ראשון במדעי המדינה וחינוך ותואר שני במנהל עסקים. לשעבר יועץ התקשורת לשר מיכאל איתן, דובר ח”כ לשעבר הרב מיכאל מלכיאור, יו”ר ועדת החינוך של הכנסת, ומנהל יוזמת הממשל הפתוח האינטרנטית הישראלית. כיועץ תקשורת ניהלתי מאבקים ציבוריים רבים, ביניהם שביתת המרצים הגדולה של שנת 2009, מאבק המילואימניקים של מלחמת לבנון 2006, המאבק במאגר הביומטרי של שנת 2010 ואחרים.

Nirshman’s PR

מאז הקמתה ניהלה Nirshman’s PR קמפיינים עבור סדרה של לקוחות בהם המאבק במאגר הביומטרי, הסדנא לידע ציבורי, המרכז להעצמת האזרח, מעש- לשיפור ההון האנושי בשירות הציבורי, התנועה לזכויות דיגיטליות, Arcserve, CallApp, Giza venture capitalists, Logz.io, WebScience, CTwiz, המרכז האקדמי שלם, כל זכות, צדק פיננסי, מרכז איין ראנד, המרכז להעצמת האזרח, 100 ימים של שקיפות, התנועה לזכויות דיגיטליות, Mesh- Modiin entropenours hub, ח”כ לשעבר רונן הופמן, קמפ קימאמה, ואחרים.

מתעניינים? קליק.

ממשל פתוח

את יוזמת הממשל הפתוח הקמנו ב- 2009, כחלק מפעילות השר (דאז) מיכאל איתן. במסגרת היוזמה הקמנו את אתר שיתוף הציבור, בו מתייעצת הממשלה עם האזרחים על הצעות חוק אותן היא מעלה, ניהלתי את ההידברות האינטרנטית של ועדת טרכטנברג בזמן המחאה החברתית, והקמתי יחד עם הסדנא לידע ציבורי את אתרי התקציב הפתוח, הפותח לראשונה למעלה מ- 20 שנות תקציב מדינה, במונחי תכנון מול ביצוע ואת  Watch.gov.il, האתר הראשון בעולם העוקב אחר ביצועי הממשלה באופן אקטיבי ומיידי. עוד הקמתי את אתר Data.gov.il המספק מאגרי מידע פתוחים לשימוש מתכנתים וכחלק מפרויקט זה שימשתי כשופט בתחרות האפליקציות המשותפת ל- Data.gov.il ועיריית ת”א, Telaviv app2u.

ח”כ לשעבר הרב מיכאל מלכיאור:

במהלך הכנסת ה- 17 שימשתי כדוברו של ח”כ הרב מיכאל מלכיאור, בשעה שכיהן כיו”ר ועדת החינוך של הכנסת ויו”ר השדולה הסביבתית חברתית. במסגרת התפקיד ערכנו את מפגש הבלוגרים הראשון בכנסת, וביצענו שורה של מהלכי יחסי ציבור לחשיפת יוזמות שונות של הרב מלכיאור בהן הארכת חוק חינוך חובה חינם ל- 12 שנים, הקמת זרם חינוך חדש בישראל- החינוך המשלב, וחוקי הסביבה השונים בהם המזהם משלם, חוק החופים ועוד. הנה מה שעשינו לאחרונה עבור אירגון “כולנו” בראשות הרב מיכאל מלכיאור:

תגובות יתקבלו בשמחה ב nir@nirshman.com